Kırmızı Tül Dikey Perde - Tül Dikey Perde - perdemania.com.tr
Perde Mania

Danışma Hattımız: 0(532)235-7518

     

0

Perde  >  Tül Dikey Perde   >  Tüm Modeller

 
Kırmızı Tül Dikey Perde

Kırmızı Tül Dikey Perde

Tül dikey perde sistemleri, bilinen mekanizmalı perde türlerinden farklı olarak üretilmiş en yeni perde sistemleridir.

İki kadelemi olarak hareket ettirilebilen bu sistem, tül ve güneşliği aynı mekanizma üzerinde barındırır. Tül dikey perdeler çamaşır makinesinde yıkanabilir.
Bu, tül dikey perdelerin en büyük özelliğidir.

7 ayrı renkten oluşan renk kartelasından istediğiniz kumaşları seçerek kendi renk kombinasyonunuzu da oluşturabilirsiniz.
Stok Durumu: Var
Ürün Kodu: PTD025
Perde Resimleri:

785.08 TL / m²
672.23 TL
Adet:
En: Boy:
Ölçüye Göre Toplam Tutar:

 

Özellikleri

Özel teknoloji dikey ve tül kumaşlardan oluşan bu perde türünde çift yönlü kontrol bulunur. Mekanizma üzerinde hem ip hem de zincir bulunur. İp ile perdeyi tamamen (sağa-sola) açıp kapatabilir, istediğiniz yerde durdurabilirsiniz. Zincir mekanizması ise güneş kontrolü sağlamak için tül kumaşları açık ve kapalı konuma getirmek için tasarlanmıştır. Kapalı konuma getirilen perde %80 oranında ışığı ve görüntüyü keserek güneşten korunma ve mahremiyet sağlar. Her tül dikey kumaşı birbirinden bağımsız olduğu için tüm pencere türlerinde ve kapılarda kullanıma uygundur. Kanatlı olan kapı ya da pencere gibi yerlerde, kanatları açmak için tüm perdeyi açmak zorunda kalmazsınız.
 
Ev kullanımlarında uygun olduğu kadar, şık görüntüsü ve yüksek ışık kontrolü olanağı sayesinde ofis kullanımlarında da çok uygundur. Kolay temizliği ve kullanışlı olması ile devlet kurumları, hastaneler ve askeri alanlar da tercih edebilirler.
 
7 ayrı renkten oluşan renk kartelasından istediğiniz kumaşları seçerek kendi renk kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz. Her tül dikey kumaşı birbirinden bağımsızdır.
 
% 100 polyester teknolojisi ile özel olarak sadece perde amaçlı üretilen tül dikey kumaşlarının kenarlarında herhangi bir şekilde atma ya da yıpranma yapması söz konusu değildir.
 

Temizleme

Tül dikey perdelerin en büyük özelliği, tüm mekanizmalı perdelerin aksine çamaşır makinesinde yıkanabiliyor olmasıdır. Çamaşır yıkama filesine konulup, sıkma devri yaptırmadan yapılan yıkama işleminden harika sonuç alırsınız. Kırışmaz yapısı sayesinde, yıkandıktan sonra kurumaya bırakılan tül dikey perdeler ütü gerektirmeden kullanıma hazır olur.
 
Bunun yanında ılık suda bekletme yapılabilir ya da nemli bezle silinerek temizlenebilir.
 

Mekanizma

Mekanizmaların ray kısmı en yüksek kalitede alüminyum profillerden oluşmaktadır. Vagonlar ve çekme mekanizmaları sert plastikten oluşur ve ip mekanizmasının 10 bin çekme ömrü vardır. Standart olarak plastik zincir ile gelir, isteğe göre metal zincir de kullanılabilir.
 

Montaj Aparatları

Kolaylıkla montaj yapabileceğiniz aparatlar (vidalar, portray, korniş aparatı) montaj şeklinize göre (korniş, tavan) ambalaj içinden ücretsiz olarak çıkmaktadır.
 
Bunun dışındaki montaj aparatları ücretlidir.
 

Ürün Görsel Özellikleri

Ürünlere ait fotoğraf çekimleri stüdyo ortamında yapılmıştır. Son derece profesyonel çekimler yapılmasına rağmen değişik özelliklerdeki bilgisayar, tablet, notebook, cep telefonu v.b. ile yapılan görüntülemelerde perde renk veya kumaş dokusu algılamalarında renk kalibrasyonları farklılığından doğan sapmalar olabilir. Lütfen yakın plan çekimlerini göz önüne alınız!
 
Renk tonu veya kumaş dokusu hakkında tereddüttünüz varsa müşteri temsilcinizden ücretsiz kumaş numunesi isteyiniz.
 

Ölçü Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar

Sipariş verdiğiniz ölçü perdenin bitmiş ölçüsüdür. Perde kasasının ölçüsü, kumaş ölçüsünden 5 cm daha uzundur. Sipariş ölçüsü seçimi yaparken kumaş ve kasa ölçülerini değerlendirerek göz önüne alınız. Ölçü sayfamızdan tüm yönergeleri izleyerek doğru bir şekilde ölçüyü alabilir ya da bu konuda müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

 
"Kırmızı Tül Dikey Perde " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Perdeyi Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
     İADE ŞARTLARI

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle gönderilmesi gerekmektedir.

İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir.

PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

FIRSATMANİA kampanya ürünleri promosyonel perde grubundadır ve Ek Perdemania Garantisi kapsamı dışındadır.
İade ve değişim yapılmamaktadır.


İADE ŞARTLARI ve GARANTİ hakkında detaylı bilgi almak için:

www.perdemania.com.tr/iade_sartlari
 

 

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Sosyal Medyada Takip Edin


Perdemania olarak, perde satın alırken kumaşa dokunmanın önemini çok iyi biliyoruz.

Danışma hattımızı arayarak tüm perde türleri için ücretsiz kumaş talep edebilirsiniz.