Perde Mania

Danışma Hattımız: 0(532)235-7518

     

0

Perde  >  Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular?

 

DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ


Perdeler ile ilgili tüm sorularınızı iletişim sayfamızdaki formu doldurarak, WhatsApp ile iletişime gereçek, mail göndererek, arayarak ya da Facebook üzerinden çekinmeden bizlere iletebilirsiniz.


Perdelerin markası nedir?

Tüm ürünlerimiz kendi markamız olan Perdemania markalı mekanik perdelerdir.

Fiyatlar çok uygun. Güvenebilir miyim?

Perdemania.com.tr internet üzerinden online olarak, sistemli perde satışı yapan Türkiye'nin en büyük perde üretici fabrikalarından birisidir. İnternet satışlarında ölçü alma ve montaj yapma gibi hizmetler vermediğimizden dolayı fiyatlarımız piyasaya göre daha uygundur.

Kumaş ve malzeme kalitesine nasıl güveneceğim?

Cam balkon perde kumaşları nano tekstil alev almaz ve kir tutmaz özelliklerde kumaşlardan üretilir. Diğer mekanizma aksamları alüminyum komponentlerden oluşur.
Zebra, stor ve çiftli sistem perdelerde kullanılan kumaşlar OEKO-TEX®100 standartlı %100 polyester kumaşlardır.
Perdemania ayrıca talep doğrultusunda müşteri memnuniyeti açısından sipariş öncesi tüm perde türleri için kargo ile kumaş örneği gönderebilir.

Sipariş vermek için üye olmak zorunda mıyım?

Hayır. Sipariş vermek için üyelik zorunluğu yoktur. Sipariş sırasında bilgilerinizi girerek siparişi oluşturabilirsiniz.

Sipariş sırasında neden T.C. Kimlik Numaram isteniyor?

29/08/2006 tarihli ve 26274 sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 01/01/2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalarda T.C. Kimlik Numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. T.C. kimlik numaranız da dahil olmak üzere hiçbir üyelik bilginiz 3. şahıs ya da kurumlara paylaşılmamaktadır.

Perdem kaç günde elimde olur?

Zebra, stor, çiftli sistemli perdelerde siparişi takip eden 3 gün içinde, cam balkon perdeleri, tül dikey perdeler ve jaluzilerde 5 gün içinde ürünler kargoya verilmiş olur. Kargonun elinize ulaşması bulunduğunuz şehire bağlı olarak 1-3 iş günü sürer.

Metrekare hesaplamasında bir yanlışlık mı var?

Cam Balkon Perde Sistemleri
Cam balkon perdelerinde tüm ölçüler yukarı 10 cm katlarına yuvarlanır. Örneğin;
53 x 147 cm girdiğiniz bir ölçü;
60 x 150 olarak hesaplanır.
Ve çıkan sonuç 1 metrekarenin altında ise bu sonuç 1 metrekareye yuvarlanır. Minimum perde ölçüsü 1 metrekaredir.
Üretilen cam balkon perdelerinde kullanılan komponent sayısı ve kullanılan makine ile harcanan zaman aynı olduğu için hesaplama sistemi bu şekilde geliştirilmiştir. Bu sistem Perdemania tarafından geliştirilmiş bir yöntem değildir, tüm perdecilik sektöründe aynıdır.
Tül Dikey, Zebra, Stor ve Çiftli Sistem Perdeler
Genişlik ölçüsü 100 cm'nin altında kalan tüm ölçüler 100 cm'ye yuvarlanır. Yükseklik ölçüsü minimum 200 cm olacak şekilde hesaplanır. Minimum perde ölçüsü 2 metrekaredir.
Jaluzi Perdeler
Genişlik ölçüsü 100 cm'nin altında kalan tüm ölçüler 100 cm'ye yuvarlanır. Yükseklik ölçüsü minimum 200 cm olacak şekilde hesaplanır. Minimum perde ölçüsü 2 metrekaredir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Tüm siparişlerinizde KDV'siz tutarı 200,00 TL'yi geçen ürünlerde kargo ücretini Perdemania karşılar. Bunun haricinde kargo ücreti siparişinize yansıtılır ve bizim tarafımızdan ödenir.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

Web sitemizde 3 ayrı ödeme yöntemi bulunur. Yeni perdelerinizi kredi kartınızla (dilerseniz taksitle) ödeyebilir, kapıda ödeme tercih edebilir ya da havale yöntemiyle satın alabilirsiniz.
Kredi Kartı Ödemesi
Perdemania.com.tr kredi kartı kullanarak yaptığınız alışverişlerde son teknoloji servis sağlayıcıları kullanarak kart bilgilerini şifreler ve korur. Böylece kart bilgilerinizin site yöneticileri ile paylaşılması dahi söz konusu değildir.
Kapıda Ödeme
Web sitemiz üzerinden Zebra, stor ve çiftli sistem perdelerde (Fırsatmania ürünleri hariç) 500,00 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde ilave 6,49 TL Yurtiçi Kargo hizmet bedeli ile kapıda ödeme ile alışveriş yapabilirsiniz. Cam balkon perdeleri ve jaluzilerde kapıda ödeme yöntemi geçerli değildir.
Havale İle Ödeme
Siparişlerinizi tüm bankalardan havale veya Eft ile ödemeniz mümkündür. Bu sipariş yöntemini seçtiğinizde tüm ürünlerde anında %6 indirim kazanırsınız ve toplam tutara indirim olarak yansıtılır.

Ölçü almak kolay mıdır? Nasıl ölçü alırım?

Ölçü almak son derece kolaydır. Web sitemizdeki Ölçü Alma sayfamızdan tüm perde türleri için ölçü alma yöntemlerini okuyarak kısa sürede öğrenebilirsiniz. Ayrıca ölçü alma ile takıldığınız tüm konularda müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Nasıl montaj yapacağım?

Perde Montajı Nasıl Yapılır başlıklı sayfamızdan tüm perde türleri için kolay montaj yöntemleri ile evinizde kolaylıkla montaj yapma yöntemlerini okuyarak uygulayabilirsiniz. Montaj aparatları ve montaj klavuzu kargo içerisinden çıkmaktadır. Ayrıca montaj ile takıldığınız tüm konularda müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Çok iyi bilgisayar kullanamıyorum. Yine de sipariş verebilir miyim?

Siparişi kendiniz oluşturmak istemediğiniz durumlarda bizleri 0532 235 75 18 numaralı perde danışma hattımızdan arayarak müşteri temsilcinizden sizin yerinize sipariş oluşturmasını isteyebilirsiniz.

Perdem elime ulaştı ama bir problem var! Nasıl çözeceğiz?

Alışverişiniz ile ilgili oluşan tüm problemler için Perdemania müşteri hizmetlerini arayarak çok hızlı destek alırsınız. Unutmayın, sizlerin memnuniyeti her şeyden önce gelir ve sorunun çözülmesi için elimizden gelen herşeyi yaparız.

Siteniz ve ürünleriniz hakkında yorum yapmak istiyorum. Nerden yapabilirim?

Perdemania tüm sosyal medyayı aktif olarak kullanır. Bizleri takip eden tüm müşterilerimizin, sizlerin yorumlarını en kısa sürede görmesini dilerseniz burayı tıklayarak Facebook sayfamız üzerinden yorum yapabilirsiniz.

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Sosyal Medyada Takip Edin


Perdemania olarak, perde satın alırken kumaşa dokunmanın önemini çok iyi biliyoruz.

Danışma hattımızı arayarak tüm perde türleri için ücretsiz kumaş talep edebilirsiniz.