Çiftli Sistem Renkli Çiçek Desenli Tül ve Ekru Mat Polyester Stor Perde - Çiftli Sistem Perde - perdemania.com.tr
Perde Mania

Danışma Hattımız: 0(532)235-7518

     

0

Perde  >  Çiftli Sistem Perde

 
Çiftli Sistem Renkli Çiçek Desenli Tül ve Ekru Mat Polyester Stor Perde

Çiftli Sistem Renkli Çiçek Desenli Tül ve Ekru Mat Polyester Stor Perde

Çiçek desenli çiftli sistem perde güneşlik ve tül perdenin tek kasada birleşmesi ile oluşur. Tül perdenin zarif görüntüsü, güneşlik özelliğindeki stor perdenin işlevselliği ve bu iki perdenin birleşiminden doğan kullanım kolaylığı ile yaşadığı ortamlara değer veren siz müşterilerimiz için kesinlikle denemeye değer...
Stok Durumu: Var
Ürün Kodu: PCA403
Perde Resimleri:

575.49 TL / m²
388.13 TL
Adet:
En: Boy:
Ölçüye Göre Toplam Tutar:

 Özellikleri:

Çiçek desenli çiftli sistem perdelerinde stor ve tül olmak üzere iki perde kullanılmıştır. Arka tarafta stor perde güneşlik olarak kullanılırken, ön tarafta da tül stor kullanılmıştır. Her iki perde için bağımsız zincirler kullanıldığı için istediğiniz perdeyi istediğiniz konumda kullanabilirsiniz. Arkadaki stor perde güneşlik perde kumaşı özelliği ile ortamı güneşten, sıcaktan ve soğuktan korumaktadır. Çiftli sistem perdelerinde mevcut stor ve zebra perdelerimizden istediğiniz gibi kombin yaptırabilirsiniz.

Perdenin maximum en uzunluğu 200 cm olabilmektedir.

Temizleme:

Çiftli sistem perdeleri nemli bir sünger yardımı ile silerek temizleyebilirsiniz.

Çamaşır makinesinde yıkanmaz.

Montaj Aparatları:

Kolaylıkla montaj yapabileceğiniz aparatlar (portray, korniş aparatı) montaj şeklinize göre (korniş, tavan, duvar) ambalaj içinden ücretsiz olarak çıkmaktadır.

Bunun dışındaki montaj aparatları ücretlidir.

Mekanizma:

Çiçek desenli çiftli sistem mekanizmaların hepsi en yüksek kalitede malzemeden oluşmaktadır.

Mekanizma kontrol seçeneğini (mekanik veya motorlu) kendiniz belirleyebilirsiniz.

Ürün Görsel Özellikleri:

Çiçek desenli çiftli sistem ürünlerimize ait fotoğraf çekimleri stüdyo ortamında yapılmıştır. Son derece profesyonel çekimler yapılmasına rağmen değişik özelliklerdeki bilgisayar, tablet, notebook, cep telefonu v.b. ile yapılan görüntülemelerde perde renk veya kumaş dokusu algılamalarında sapmalar olabilir. Lütfen yakın plan çekimlerini göz önüne alınız!

Renk tonu veya kumaş dokusu hakkında tereddüttünüz varsa Müşteri Temsilcinizden Pantone no. sorunuz veya kumaş numunesi isteyiniz.

Ölçü Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar:

Sipariş verdiğiniz ölçü perdenin takılacağı perde kumaşının ölçüsü değil, perde kasasının ölçüsüdür. Perde kasasının ölçüsü, kumaş ölçüsünden 5 cm daha uzundur. Sipariş ölçüsü seçimi yaparken kumaş ve kasa ölçülerini değerlendirerek göz önüne alınız!


 
"Çiftli Sistem Renkli Çiçek Desenli Tül ve Ekru Mat Polyester Stor Perde " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Perdeyi Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
     

İADE ŞARTLARI

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle gönderilmesi gerekmektedir.

İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir.

PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

FIRSATMANİA kampanya ürünleri promosyonel perde grubundadır ve Ek Perdemania Garantisi kapsamı dışındadır.
İade ve değişim yapılmamaktadır.


İADE ŞARTLARI ve GARANTİ hakkında detaylı bilgi almak için:

www.perdemania.com.tr/iade_sartlari
 

 

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Sosyal Medyada Takip Edin


Perdemania olarak, perde satın alırken kumaşa dokunmanın önemini çok iyi biliyoruz.

Danışma hattımızı arayarak tüm perde türleri için ücretsiz kumaş talep edebilirsiniz.