Siyah Eko Seri Cam Balkon Perdesi - Cam Balkon Perdesi - perdemania.com.tr
Perde Mania

Danışma Hattımız: 0(532)235-7518

     

0

Perde  >  Cam Balkon Perdesi   >  Eko Seri

 
Siyah Eko Seri Cam Balkon Perdesi

Siyah Eko Seri Cam Balkon Perdesi

Plicell Markalı Cam Balkon ve PVC Perdesi

Eko seri olan cam balkon perdeleri düz renkleri içerir ve ışığı içeriye soft ve homojen dağıtan yapıdadır. Balkonlar için alternatifi olmayan bir perde türü olan plise perdeler katlanır cam balkonlar için özel üretilmiştir ve katlanmış görüntüsü ile balkon camlarınızda görsel bir şölen sunarken, alev almaz ve kir tutmaz kumaş özelliği ile büyük kolaylıklar sağlar.
Stok Durumu: Var
Ürün Kodu: Parrot15
Perde Resimleri:

614.79 TL / m²
517.50 TL
 
Ölçüleri "cm" cinsinden giriniz.
Ondalık ölçüleri virgül (,) ile ayırınız.
 

 

Özellikleri

Özel tekstil polyester nano kumaştan üretilen plise perdeler, kir ve su tutmaz, alev almaz özelliktedir. Üst üste gelen pliseleri özel makineler ile katlanır. Cam balkon perdesi olarak üretilen kumaşlar 14 mm genişliğindedir ve tüm cam balkon sistemlerinde kullanıma uygundur. Max ölçüler genişlik 100 cm, yükseklik 250 cm olabilmektedir. Daha geniş ölçüler için lütfen iletişime geçiniz.

 

Çeşitleri

Kumaş görünümleri olarak Perdemania kartelasında 5 ayrı kategoride 23 farklı desen ve renk bulunmaktadır. Plise perdeler 14 mm ve 20 mm olarak üretilirler.

 

Temizleme

Üretildiği nano teknolojisi ile özel kaplamalı polyester kumaş kir ve su tutmaz özelliktedir. Uzun yıllar temizlik gerektirmeden kullanılabilir. Perde ömrünü uzatmak açısından 2-3 ayda bir nemli bir sünger veya bez ile bastırmadan silme işlemi yapılabilir.

 

Mekanizma

Mekanizma kontrol seçeneğini çift yönlüdür. İsteğe göre yukarıdan aşağı ya da aşağıdan yukarı kullanıma uygundur. Plise perdeleri camın üzerinde istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Cam balkon perdesi kullanımlarında her kanada ayrı perde yapılır ve her mekanizma birbirinden bağımsız çalışır. Raylar alüminyum, portray ve tutamaçlar plastik olarak üretilir.

 

Montaj Aparatları

Kolaylıkla montaj yapabileceğiniz aparatlar (portray, montaj ayakları ve vidaları) ambalaj içinden ücretsiz olarak çıkmaktadır. Hatalı yapılan montajlardan dolayı onarım için gerekli olabilecek alyan ve diğer aparatlar için lütfen iletişime geçiniz.

 

Ürün Görsel Özellikleri

Ürünlere ait fotoğraf çekimleri stüdyo ortamında hazırlanmıştır. Son derece profesyonel çekimler ve renderlar alınmasına rağmen değişik özelliklerdeki bilgisayar, tablet, notebook, cep telefonu v.b. ile yapılan görüntülemelerde perde renk veya kumaş dokusu algılamalarında sapmalar olabilir. Renk tonu hakkında tereddüttünüz varsa müşteri temsilcinizden bilgi alınız.

 

Ölçü Seçilirken Dikkat Edilecek Hususlar

Sipariş verdiğiniz ölçü perdenin bitmiş ölçüsüdür. Ölçümleme işlemi son derece hassastır. Ölçü sayfamızdan tüm yönergeleri izleyerek doğru bir şekilde ölçüyü alabilir ya da bu konuda müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.


 
"Siyah Eko Seri Cam Balkon Perdesi " ile ilgili Fikrini Paylaş
Ad Soyad :  
Email :  
Perdeyi Beğendiniz mi? :  
Değerlendirmeniz :  
     
 
     İADE ŞARTLARI

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle gönderilmesi gerekmektedir.

İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma yada benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir.

PERDEMANIA Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

FIRSATMANİA kampanya ürünleri promosyonel perde grubundadır ve Ek Perdemania Garantisi kapsamı dışındadır.
İade ve değişim yapılmamaktadır.


İADE ŞARTLARI ve GARANTİ hakkında detaylı bilgi almak için:

www.perdemania.com.tr/iade_sartlari
 

 

BİLİYOR MUYDUNUZ?

Sosyal Medyada Takip Edin


Perdemania olarak, perde satın alırken kumaşa dokunmanın önemini çok iyi biliyoruz.

Danışma hattımızı arayarak tüm perde türleri için ücretsiz kumaş talep edebilirsiniz.